O firmie

KUBUS jest firmą budowlaną, założoną w 1993 r. przez Piotra i Annę Gostomczyk, mającą swoją siedzibę - od początku istnienia - w malowniczo położonej miejscowości w sercu Kaszub – Lipnicy.  Budujemy domy szkieletowe według Państwa indywidualnych projektów, nie narzucając w ten sposób szablonowych rozwiązań, tak, aby dom drewniany dostosowany był do Państwa potrzeb. Domy szkieletowe, inaczej domy kanadyjskie są zdrowsze od murowanych, ponadto domy kanadyjskie są cieplejsze zimą i chłodniejsze latem. Domy drewniane, domy szkieletowe, domy kanadyjskie są idealnym wyborem dla każdego, kto chce zdrowo i wygodnie mieszkać. Budowa domów drewnianych jest prowadzona przez naszą firmę na najwyższym poziomie wiedzy i umiejętności. Dzięki długoletniej obecności na rynku posiadamy duże doświadczenie w budowie domów szkieletowych. Korzystamy ze zdobytej wiedzy i wypróbowanych rozwiązań konstrukcyjnych, łącząc je z najnowszymi osiągnięciami techniki budowlanej.

Zalety budowania z firmą Kubus?

-        budujemy domy ekologiczne, przyjazne dla ludzi i środowiska;

-        nasze domy są energooszczędne, ponieważ są bardzo dobrze ocieplone i mają optymalne współczynniki przenikania ciepła - umożliwia to zmniejszenie opłat za ogrzewania o około 50% w stosunku do rozwiązań tradycyjnego budownictwa murowanego;

-        budujemy szybko i sprawnie, ale domy wykonywane są z wielką dokładnością i starannością;

-        posiadamy doświadczenie zgromadzone na rynku skandynawskim i wykorzystujemy je standardowo w naszych pracach;

-        terminy i harmonogram budowy dostosowujemy do potrzeb klienta;

-        dysponujemy elastycznymi cenami w zależności od projektu i standardu budowy;

-        realizowane projekty obejmujemy długą gwarancją;

-        zapewniamy najwyższą jakość wykonania, a co najważniejsze zadowolenie klienta z najlepszego produktu;

-        organizujemy konsultacje i indywidualne spotkania z klientami, na których omawiamy technologię i wyjaśniamy szczegóły współpracy oraz prezentujemy na żywo nasze produkty i możliwości;

-        bezpłatnie wyceniamy projekty;

-        realizujemy budowy w całym kraju;

-        dojazdy i zakwaterowanie pracowników gratis;

-        transport materiałów niezależnie od ilości kursów gratis;

-        dbamy o czystość i porządek na miejscu budowy i pozostawiamy plac budowy posprzątany po wykonaniu prac.

Jesteśmy gotowi do wykonania większości wybranych przez Państwa projektów. Budujemy domy szkieletowe według projektu dostarczonego przez Klienta.

Jeżeli zamierzasz wybudować solidny, przytulny i energooszczędny dom na lata, firma KUBUS jest sprawdzonym i trafnym wyborem.

Trzeba pamiętać, że budowa domu to inwestycja w przyszłość, w komfort mieszkania, w niskie rachunki za ogrzewanie, dlatego warto się zastanowić nad wyborem solidnej i rzetelnej firmy, która ma stworzyć dom. Nasze ściany, stropy, posadzki i dachy budujemy z materiałów najlepszych, sprawdzonych firm, zapewniając tym samym odpowiednią wytrzymałość budynku oraz jego ocieplenie.

Powierzając nam wykonanie prac, inwestor ma całkowitą pewność bardzo dobrze wykonanej pracy, zastosowania wysokiej jakości materiałów, starannego wykończenia każdego elementy domu, terminowości przeprowadzanych robót.

 
© 2010 firmakubus.pl - All rights reserved.